Zdrowo jem, więcej wiem! cz. II

Za nami kolejny etap projektu - Zima. W tej części uczniowie dowiedzieli się jak ważną rolę pełni woda w każdym żywym organizmie. Poznali również w jaki sposób organizm traci wodę i jak należy ją uzupełniać w organizmie oraz jaką wartość zdrowotną na woda. Zdobyta wiedza  uświadomiła dzieciom, jak ważne jest picie wody oraz  właściwy  wybór tego, co jedzą i piją. W tym celu zostały zrealizowane liczne zadania, a jednym z nich było wystawienie teatrzyków dla całej społeczności szkolnej, promujących zdrowe jedzenie. Do tego zadania uczniowie z oddziału przedszkolnego oraz klasy II i III podeszli bardzo profesjonalnie, przedstawiając swoje przedstawienia z dużym zaangażowaniem. Odział przedszkolny pod kierunkiem p. Anny Sarnowskiej zaprezentował teatrzyk pt. „Witaminki dla księżniczki Marcelinki”, klasa II pod kierunkiem p. Moniki Gruzel „ Kto ważniejszy- warzywa, czy owoce?”, natomiast klasa III pod kierunkiem p. Katarzyny Marczewskiej „Przygoda Zosi”. Wszystkie występy uświadomiły widzom jak ważne dla organizmu człowieka jest zdrowe odżywianie. Udział w projekcie gwarantuje oprócz praktycznej i wartościowej wiedzy dobrą zabawę o czym świadczą zdjęcia z zajęć.

zobacz fotogalerię