Dzień Matki i Ojca

Uczniowie Szkoły Podstawowej w Sędzinie nie zapomnieli o rodzicach. Zaprosili swoich bliskich 25 maja 2017 roku na uroczystość z okazji ich święta. W tym celu od kilku tygodni przygotowywali się z dużym zaangażowaniem, gdyż chcieli, by ta wizyta była pełna radości i wzruszeń. Gdy nadeszła godzina 1200 na korytarzu szkolnym zgromadzili się zaproszeni rodzice. Cała społeczność szkolna przygotowała specjalny program artystyczny – uczniowie i dzieci z oddziału przedszkolnego śpiewali, tańczyli, recytowali wiersze, odgrywali scenki, składali piękne życzenia swoim rodzicom, którzy oglądali te występy z uśmiechem, ale i czasem z łezką wzruszenia. Każdy z gości otrzymał również prezent własnoręcznie przygotowany przez swoje dziecko. Po zakończeniu części oficjalnej wszyscy zostali zaproszeni na słodki poczęstunek.

zobacz fotogalerię