Zabawa karnawałowa

W dniu 16 lutego w naszej szkole odbyła się zabawa karnawałowa. Dzieci jak co roku z utęsknieniem czekały na nadejście tego upragnionego dnia. Kiedy pojawiły się pierwsze rytmy wesołej muzyki, wszystkie bajkowe postacie z wielką ochotą rozpoczęły pląsy i tańce.

W bajkowej scenerii, przy pięknej muzyce wszyscy wspaniale się bawili. Dodatkową atrakcją był konkurs na najpiękniejsze przebranie karnawałowe, które dostarczyły mnóstwa radości. Najmłodsi nie zawiedli w swej pomysłowości, dzięki czemu na balu nie zabrakło księżniczek, rycerzy, piratów, Lord’ów Vader’ów, czarodziejek i cyganek. Wszystkie dzieci, które brały udział w konkursie na najpiękniejsze przebranie karnawałowe po prezentacji w kole otrzymały nagrody.

Wspaniała muzyka sprawiła, że bawili się zarówno mali, jak i dorośli. Tanecznymi krokami chwalili się nawet nauczyciele pracujący w naszej szkole. Zabawę uprzyjemnił pyszny poczęstunek przygotowany przez Radę Rodziców. Do dyspozycji obecnych na balu była również wspaniale zaopatrzona kawiarenka z pysznym ciastem i napojami.

zobacz fotogalerię